''PRIMIRŠUSIŲJŲ'' MOKYMAI

APIE MOKYMUS

Tai yra šnekamosios anglų kalbos kursas, idealiai sukurtas tiems, kurie nori atgaivinti ir tobulinti anglų kalbos žinias. Kurso metu dėstytojas paruošia įvairių temų žodyną, kuris vartojamas kalbant. Studentai veda įvairias diskusijas, derybas, rengia prezentacijas. Kalbėjimo įgūdžiai tobulinami diskutuojant rimtomis socialinėmis temomis, taip pat šmaikščiais žaidimais, tokiais kaip „Alias“ ir pan.Tai yra šnekamosios anglų kalbos kursas, idealiai sukurtas tiems, kuriems trūksta šnekamosios anglų kalbos įgūdžių. Kurso metu dėstytojas paruošia įvairių temų žodyną, kuris vartojamas kalbant. Studentai veda įvairias diskusijas, derybas, rengia prezentacijas. Kalbėjimo įgūdžiai tobulinami diskutuojant rimtomis socialinėmis temomis, taip pat šmaikščiais žaidimais, tokiais kaip „Alias“ ir pan.

MOKYMŲ EIGA IR STRUKTŪRA

Visa kurso medžiaga studentams pateikiama nemokamai iš vadovėlių paskaitų metu arba iš atšviestų kopijų. Taip pat naudojamos įvairios žodžių kortelės, žaidimai ar kita vaizdinė medžiaga. Didžiausias dėmesys per kursą skiriamas žodyno plėtimui bei kalbėjimo tobulinimui, tačiau, studentams pageidaujant, kursas papildomas gramatika ar kitais anglų kalbos aspektais.

GEBĖJIMAS PO MOKYMŲ

Priklausomai nuo pabaigto kurso lygio, Jūs jausitės kur kas laisviau kalbėdami bei turėsite platesnį ir įvairesnį žodyną.